Πρόσκληση σε ενημερωτική συνάντηση

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 2ου Γυμνασίου Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού,

Σας καλούμε την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023 και από την ώρα 17.00 έως 18:30 σε ενημερωτική συνάντηση με τον διευθυντή και το διδακτικό προσωπικό του Σχολείου μας.

Θα συζητηθούν θέματα σχετικά με (α) τη γενικότερη λειτουργία του Σχολείου, (β) τις απουσίες, (γ) την ολοκλήρωση της εγγραφής και τις πιθανές αλλαγές στοιχείων επικοινωνίας. Μετά το πέρας της συνάντησης, θα υπάρχει η δυνατότητα της κατ’ ιδίαν συζήτησης των γονέων με τους καθηγητές.

Πιστεύουμε ότι η παρουσία σας είναι απαραίτητη και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από κοντά.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού

Invitation to an information meeting

Dear parents and guardians of the students of the 2nd Gymnasium of Intercultural Education of Elliniko,

We invite you on Wednesday 22 November 2023 from 17.00 to 18:30 to an information meeting with the director and the teaching staff of our school.

We will discuss issues regarding (a) the general operation of the School, (b) absences, (c) completion of registration and possible changes of contact details. At the conclusion of the meeting, there will be an opportunity for parents to have a private discussion with teachers.

We believe your attendance is important and we look forward to seeing you in person.

The Principal and the Teachers of the 2nd Gymnasium of Intercultural Education of Elliniko